فرماندار هرسین: حضور حداکثری در انتخابات قدرت چانه‌زنی در عرصه بین‌المللی را ارتقا می‌دهد

به گزارش تیراژ نیوز ، «ابوطالب ایتوندی» عصر سه‌شنبه در نشست بصیرتی جهاد تبیین که با موضوع انتخابات و برای کارکنان جهاد کشاورزی، تعاون روستایی و اعضای ستاد اقامه نماز این شهرستان برگزار شد، از نقش و مشارکت حداکثری مردم در کارزار انتخابات بعنوان یکی از مولفه های اقتدارنظام اسلامی در ارتقاء جایگاه کشور در عرصه های بین المللی یاد کرد.

فرماندار هرسین همچنین از مسوولان خواست با تبیین دستاوردهای نظام و قیاس آن با چهل و پنج سال پیش جایگاه عظیم کشور را در عرصه های علمی، نظامی، نانو، کشاورزی، هوا و فضا و سایر رتبه ها را برای مردم تشریح کنند.

ایتوندی بیان کرد: از زمان پیروزی انقلاب، کشور همواره هدف هجمه ها و تحریم های شکننده و ظالمانه دشمنان بوده است و مردم با مشارکت حداکثری در صحنه های حمایت از نظام و ولایت ، ایستادگی و عدم سازش خود را به رخ یاوه گویان و استکبار جهانی کشانده اند.

وی اذعان کرد: ترغیب و تشویق همه توده‌ها، ترغیب فرزندان و همسران به مشارکت حداکثری و فراگیر در انتخابات پیش‌رو از انتظارات رهبری است که در سخنرانی اخیرشان به آن تاکید فرمودند.

وی افزود: در این رویارویی و نبرد نامتقارن نیاز به این مشارکت و حضور فراگیری و حداکثری داریم چون مشارکت ما قدرت‌آفرین خواهد بود و تایید همه دستاوردهای نظام است.

فرماندار هرسین در خاتمه ابراز کرد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری پیروزی نزدیک است و ان‌شاءالله به فتح قله و پیروزی نزدیکیم.

شهرستان هرسین در ۴۴ کیلومتری جنوب شرق کرمانشاه قرار دارد.

 

دبیر : فاطمه خورشیدی نیا 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا