نگاه ویژه سِنس‌تایم به حوزه هوش‌مصنوعی مولد

شرکت سِنس‌تایم، یکی از پیش‌گامان هوش‌مصنوعی در چین، با سرمایه‌گذاری‌های کلان در زیرساخت‌های محاسباتی بزرگ‌مقیاس ‏و پیشرفت‌های قابل‌توجه در فناوری هوش‌مصنوعی مولد، طی سال گذشته به درآمد ۱۷۰ میلیون دلاری از این حوزه نوظهور دست ‏یافته است.

این دستاورد نشان‌دهنده تقاضای فزاینده برای راه‌حل‌های هوش‌مصنوعی مولد در سراسر صنایع و ظرفیت عظیم این ‏فناوری برای متحول کردن صنایع مختلف است. پیش‌بینی می‌شود ارزش بازار جهانی هوش‌مصنوعی مولد تا سال ۲۰۲۴، به ۶۷ ‏میلیارد دلار برسد و سِنس‌تایم با زیرساخت‌های قوی و فناوری پیشرفته خود، به خوبی برای رهبری این بازار آماده است.

بر همین ‏اساس، هوش‌مصنوعی مولد به طور فزاینده‌ای در دسترس شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار خواهد گرفت و به آنها امکان می‌دهد فرایندها ‏را خودکار کنند، محصولات و خدمات جدیدی ایجاد کنند و بهره‌وری را به طور قابل‌توجهی افزایش دهند. ‏ هوش‌مصنوعی مولد نوعی هوش‌مصنوعی است که در پاسخ به درخواست کاربر، قادر است متن، تصاویر یا دیگر رسانه را تولید کند. الگوهای هوش‌مصنوعی مولد ساختار داده‌های آموزشی ورودی خود را یادمی‌گیرند و سپس داده‌های جدیدی تولید می‌کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا