زیرگذر شورا در جنوب شرقی تهران به بهره برداری رسید

شهردار منطقه ۱۵ از بهره برداری زیرگذر شورا خبر داد و گفت: با تکمیل این طرح و ایجاد دسترسی‌های ورودی و خروجی بزرگراه شهید نجفی رستگار، محله رضویه و مشیریه از بن بست خارج شد.

به گزارش تیراژ نیو ز، محمد شیری روز دوشنبه با اشاره به اینکه بهره برداری از این پروژه ضمن کاهش ترافیک سنگین محور، در رفع آسیب‌های عبور و مرور ناحیه چهار تاثیر گذار خواهد بود،گفت: این دسترسی‌ها در بزرگراه شهید نجفی رستگار با هدف رفع مشکل ساکنین و بازگشایی گره ترافیکی احداث شده است.

به گفته وی؛ به همین سبب در فاز نخست پروژه یک رمپ (مسیر ورودی) از بزرگراه شهید نجفی رستگار به خیابان شورا در محله رضویه به طول ۳۵۰ متر و یک لوپ (مسیر خروجی) محله رضویه از خیابان شورا به شرق بزرگراه شهید نجفی رستگار به طول ۳۰۰ متر ساخته شد.

شیری اضافه کرد: در فاز دوم نیز مسیر ورودی جدید از بزرگراه شهید نجفی رستگار به محله رضویه، جاده به طول ۲۴۰ متر در عرض ۴ متر بهسازی شده و آسفالت و جدول آن نیز تکمیل شده است.

شهردار منطقه ۱۵ گفت: با احداث این مسیرهای دسترسی، سفر اهالی محل حداقل ۲۰ دقیقه کاهش خواهد داشت و ضمن ایجاد دسترسی محله رضویه به بزرگراه شهید نجفی رستگار و بزرگراه امام رضا(ع) علاوه بر کاهش طول سفر، تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و افزایش رضایتمندی شهروندان به خصوص اهالی محله را در پی خواهد داشت.

 

دبیر : فاطمه خورشیدی نیا 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا