مدیرکل امنیتی استانداری کرمانشاه:
نامزدها پیش از اعلام رسمی نتایج انتخابات از اظهار نظر خودداری کنند

پایگاه خبری -تیراژ نیوز     مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه هرگونه اظهار نظر در خصوص اعلام برنده انتخابات پیش از اعلام رسمی نتایج تخلف آشکار است، از نامزدهای انتخاباتی خواست از هرگونه اظهارنظر در این خصوص و اعلام برنده شدن خود خودداری کنند.

محمد پورهاشمی در قرارگاه انتظامی امام علی(ع) کرمانشاه اظهار داشت: همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور با حضور حداکثری مردم در کرمانشاه اندیشیده شده است.

وی ادامه داد: موضوع امنیت و سلامت انتخابات مسائل بسیار مهمی هستند که عوامل اجرایی و مسئولان برگزاری این رویداد از همان ابتدا روی آن تاکید داشته اند و امیدواریم با همراهی نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها این دو مسئله محقق خواهد شد.

پورهاشمی یادآوری کرد: در همین راستا جلسات متعددی با فرمانداران و اعضای شورای تامین شهرستانهای استان برگزار و نکات و مسائل لازم به آنها یادآوری شده است.

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمانشاه با اشاره به تمهیدات امنیتی پیش بینی شده برای حراست از شعب و صندوق های اخذ رای، گفت: حفاظت از شعب اخذ رای به عنوان یک اصل مهم و در راستای صیانت از آراء مردم سرلوحه کمیته امنیتی انتظامی قرار دارد.

وی همچنین از ممنوع بودن عکسبرداری از برگه های اخذ رای خبر داد و گفت: این موضوع را به عوامل اجرایی مستقر در شعب هم یادآوری کرده ایم و امیدوارم خود مردم و شرکت کنندگان در انتخابات نیز به آن توجه کنند.

پورهاشمی در پایان با بیان اینکه هرگونه اظهار نظر در خصوص اعلام برنده انتخابات پیش از اعلام رسمی نتایج تخلف آشکار است، گفت: از نامزدهای انتخاباتی می خواهم از هرگونه اظهار نظری در این خصوص و اعلام برنده شدن خود خودداری کنند.

 

دبیر : فاطمه خورشیدی نیا  

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا