‍ رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمانشاه:
پروژه شهربازی لوتوس و مجتمع میلاد در یک قدمی قرارداد است

 

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمانشاه گفت: پروژه شهربازی لوتوس و مجتمع میلاد به عنوان ۲ پروژه عظیم شهری در یک قدمی قرارداد است.

به گزارش تیراژ نیوز از  مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، جلسه كميسيون ماده پنج استان به رياست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، شهردار کرمانشاه و حضور سایر اعضای کمیسیون تشكيل شد.

صادق خدادادی رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمانشاه در این جلسه، اظهار کرد: ۵۹ پرونده ارجاعی به کمیسیون از جمله پرونده‌های مولدسازی، نهضت ملی مسکن و سرمایه گذاری از جمله ۲ پروژه بزرگ شهربازی لوتوس و مجتمع تجاری-خدماتی میلاد بررسی و با موافقت اعضای محترم، مصوبه کمیسیون برای این ۲ پروژه صادر شد.

وی افزود: پروژه شهربازی لوتوس با مساحت عرصه‌ای برابر ۱۳ هکتار، جنب پل ولایت و پروژه مجتمع میلاد با مساحت عرصه‌ای برابر یازده هزار مترمربع در بلوار مصطفی امامی واقع شده‌اند.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: پروژه شهربازی لوتوس با کاربری‌های متنوع شهربازی روباز، تفریحات آبی و همچنین مجموعه ای با زیربنایی بالغ بر ۴۰ هزار مترمربع با کاربری‌های تجاری است.

وی بیان کرد: همچنین شهربازی سرپوشیده و پارکینگ با حجم سرمایه گذاری تقریبی هزار و سه هزار میلیارد ریال با هدف ایجاد و گسترش فضاهای تفریحی و گردشگری، ایجاد محیطی آرام برای رفاه حال شهروندان و گردشگران جهت گذراندن اوقات فراغت و ایجاد اشتغال پیش بینی شده است.

خدادادی ادامه داد: مجتمع میلاد با سطح اشغال تقریبی ۹۰ هزار مترمربع و با کاربری‌های تجاری و خدماتی بصورت چهار طبقه منفی پارکینگ و ۶ طبقه روی سطح زمین و با حجم سرمایه‌گذاری تقریبی حدود ۲۰ هزار میلیارد ریال بر اساس نیازسنجی‌های اولیه برای ارائه خدمات مورد نیاز شهروندان و گردشگران، ساماندهی کالبدی شهر، توزیع متناسب کاربری شهری و حل معضلات ترافیکی شهر کرمانشاه طراحی شده است.

خدادادی تشریح کرد: از چندی پیش سرمایه گذاران توانمندی پیشنهادات خود را برای این پروژه‌ها ارائه و آمادگی خود را برای مشارکت در ساخت اعلام کردند.

وی اضافه کرد: سازمان سرمایه‌گذاری در جلسات متعددی این پیشنهادات را بررسی کرده که در نهایت با اخذ مصوبه ماده پنج پس از برگزاری فراخوان با انتخاب سرمایه‌گذار توانمند عملیات اجرایی این پروژه‌ها آغاز خواهند شد که طبق پیش‌بینی‌های انجام شده ساخت پروژه مجتمع میلاد ۴۸ ماه و شهربازی لوتوس ۳۰ ماه زمان نیاز دارد.

 

 

دبیر : فاطمه خورشیدی نیا 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا